Біографія

      Український співак VILEN (Пипчук Вілен) народився 30 березня 1976 року на Буковині. Музикою почав займатися ще змалку. З 1983 року по 1988 рік ходив в Кельменецьку музичну школу по класу труба, яку закінчив на відмінно. Коли навчався в середній школі паралельно музиці займався спортом. Був чемпіоном області з волейболу, а також зайняв 1 місце по футболу. Неодноразово нагороджувався почесними грамотами, кубками, нагородами, значками, медалями зі спорту. Під час навчання в середній школі завоював прихильність учнів та вчителів.
        З шкільних років VILEN був DJ на дискотеках. Після закінчення школи, поступив до Чернівецького училища культури. З 1991 року по 1995 рік навчався в училищі на керівника духового оркестру. Паралельно з навчанням VILEN працював DJ на дискотеках. І вже з тих пір почав писати музику та вірші до своїх пісень. У 1996 році VILEN записує свою першу пісню на власній мові, подібній до англійської на студії „Фламінго”. У 1997 році записує альбом, який має назву „Не сумуй” на студії „БЗЗ” м. Київ, випущений компанією „Фенікс” місто Дрогобич.
        За допомогою ведучого радіо „Європа - Центр” Віктора Овсієнко, який створив оранжування до альбому, VILENА почула вся Україна і не тільки. У 1997 році на фестивалі „Мелодія”, VILEN презентував пісні „Забудь мене” та „Мрії мої”, які стали дуже популярні. Цей альбом користувався шаленим попитом. З 1998 року по 1999 рік почав працювати з продюсерсько-мистецькою агенцією „Територія А” ( місто Київ ).
        Багато гастролював по Україні по дискотеках, нічних клубах та закладах, з групами „Фантом 2”, „Ван Гог”, „Аква Віта”, „Вхід у Змінному Взутті” та іншими виконавцями. Саме у ці роки був відзнятий перший кліп на пісню „Не забувай”, який транслювали всі телеканали України. Декілька пісень VILEN записав на польській студії „Dance for you”. Завдяки співпраці Національному хітпараду України „НХП”, гастролював по Україні з іншими зірками української естради.
        З 1999 по 2000 роки VILEN пише багато пісень. Деякі з них пізніше ввійдуть до першого CD „Не забувай, приїжджай на Україну”. З 2000 по 2002 роки співак шукає себе в Європі (Чехія, Німеччина, Польща). Повернувшись додому і набравшись знань європейських фахівців, випускає платівку „Приїжджай на море”. Куди увійшли старі та нові пісні.
        У 2003 році VILEN їде до Італії, де створює новий альбом „Не забувай, приїжджай на Україну” і випускає у світ. Завдяки співпраці з канадськими продюсерами, пісні стають популярні в Канаді та Америці. VILEN гастролює по всьому світу, а зокрема Польща, Німеччина, Чехія, Італія, Румунія, Угорщина та інші. У 2005 році VILEN дає концерти для української діаспори в Канаді, м. Торонто. У 2006 році на запрошення Організації українських жінок (ОУЖ) Великої Британії, VILEN виступає в м. Лондоні. Альбом „Не забувай, приїжджай на Україну” стає популярним серед українців в усьому світі. На даний період часу співак готує альбом та велику сольну програму.
       У 2008 році  по запрошенню української  громади в Канаді , проходять концерти в Торонто та  інших містах. 

       3 2008 року з співпрацює з Продюсерським центром Михайла Гнатюка. Вілен одружується з Мариною, своєю вокалісткою і музою,   створює  сім’ю, в яких далі народжується двоє  гарних діточок. Не покидаючи сцени, Вілен продовжує виступати, діти да дружина надихають його. В 2014 році створює  проект Vilen. Плідно співпрацюють з Ігорем Добрянським і його продюсерським центром Van-Gog  Рекордс. Готується до запису новий альбом, який незабаром випусте з Любов’ю до України. 

ОТОЖ, ОЧІКУЙТЕ!!!

 

Фотогалерея


Ніагара фолс, 2005 рік

З питань організації концертів :

E-mail : Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.