Дискографія
  1. Не сумуй – це перший магніто-альбом співака Вілена, який побачив світ у 1997 році. Збірник був виданий студією „Фенікс” та студією „Gold Lion”. Всі пісні (музика і слова) написані Віленом, стиль techno-dance. Пісні „Не сумуй” та „Машина часу” стали хітами, протримавшись на перших сходинках всіх українських радіо хітпарадах.
  2. Не забувай – другий аудіо альбом, який був записаний та виданий компанією „Gold Lion” у 1999 році. В альбом увійшла пісня  „Не забувай”, на яку було знято відео кліп. Кліп мав успіх в хітпараді „Територія А” та національних хітпарадах. Стиль альбому techno-dance. Слова та музику до пісень створив Вілен.
 

3. Приїжджай на море – цей альбом є третім і вийшов у 2003 році з новим іміджем Вілена, тобто зміна імені з українського на англійське. „Приїжджай на море” – це літній хіт, який звучить по всіх літніх курортах, пляжах, дискотеках, тому сюда ввійшли найкращі пісні з 1997-2002 роки, а також 2 нових – „Не втрачай надію” та „Океан кохання”. До альбому слова і музику написав VILEN. Студія „6 секунд” випустила цей збірник.

  4. Не вагаючись довго, VILEN знову випускає компакт-диск, який звучить російською і має назву Не грусти. Вийшов у 2002-2003 роках і став популярним по всій території СНГ (колишнього СРСР). VILEN багато гастролює. Компакт-диск був випущений компанією „Гроліс” і записаний на студії „R-Records”, оранжування робив Сашко Соломон. Це перша російськомовна версія. Стиль альбому euro-dance. Музика і слова написані виконавцем. „Зимняя встреча” та „Потанцуй с VILENOM” стали найпопулярнішими хітами по нічних клубах та танцювальних майданчиках.
 

5. Незабаром знову виходить компакт-диск Не забувай, приїжджай на Україну, випущений 2003 році компанією „Гроліс” і записаний на студії „R-Records”. Слова і музика VILEN, оранжування – Сашко Соломон. До альбому ввішли такі хіти як „Стожари” П. Дворського, „Черемшина” Михайлюка, „Червона рута” В. Івасюка. Альбом створений для українських еммігрантів в усьому світі. Стиль платівки dance-pop. До написання пісні „Не забувай, приїжджай на Україну” підштовхнула поїздка в Італію, де і був написаний цей хіт. В країні Канаді пісня „Канада” стала популярною. Готується англомовна версія.

Цей альбом присвячений всім, хто далеко від України, хто її любить, кому вона сниться, хто сумує за нею. Ласкаво просимо – на Україну приїжджай...

 

Фотогалерея


Вячеслав Кириленко,народний депутат,лідер,голова Блоку НАША УКРАЇНА, 2007 РІК

З питань організації концертів :

E-mail : Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.